Děkovný text ČK 2014

Máme za sebou tři velká dějství, která naplňovala zcela novou formu celého průběhu letošního VI. ročníku České Konference.

Ze všeho nejdříve nám dovolte, abychom touto cestou ještě jednou srdečně poděkovali všem přednášejícím i návštěvníkům, kteří se zúčastnili VI. ročníku České Konference, “Porady o nápravě věcí lidských”, kteří společně s námi utvářeli sdílnou atmosféru, jež přinesla mnoho odpovědí na otázku: “Kde začíná nový začátek?”

Určitě musíme připomenout i náš dík také těm, kteří nám pomohli s organizací a celým zajištěním zdárného průběhu celé konference. A velmi děkujeme též městu Kutná Hora za jejich podporu a přízeň.

Jistě jste mnozí zvědaví, jaká byla letošní Česká Konference, a jednoznačně můžeme říci, že se opravdu dostala do zcela jiné podoby, než ji znáte. Bylo to pro nás všechny v mnohém hodně jiné, a pokud půjdeme touto cestou, máme se na co těšit. Dvě třetiny konference byla moderovaná diskuse, která byla rozdělena na dvě části a která volně přecházela do “Obecné porady” v otázkách i odpovědích, které byly vysloveny.

Stále se ukazuje, jak si lidé často nerozumí díky různě uchopeným slovním pojmům, a je zřejmé, že i v tomto se bude ČK snažit napomoci, abychom snadněji nacházeli jednotu. Dobrou zprávou je, že ve společnosti je mnoho lidí, kteří jsou ochotni se vzájemně setkávat, poznávat, sdílet a tkát síť důvěry, aby mohlo dojít ke spolupráci v nápravě věcí lidských.

Na podzim bychom chtěli pokračovat dál, jak je naším dobrým zvykem, proto sledujte naše stránky, abyste i vy mohli být součástí tvůrčí porady o nápravě věcí lidských.

Pokud byste nám chtěli pomoci, budeme velmi rádi, stačí, když nám napíšete a domluvíme se, nebo se podívejte ZDE.

S přáním krásných dnů a dalšího setkání na České Konferenci za celý organizační tým
Karel Kříž

Záznamy z VI. ročníku konference budou za několik týdnů průběžně zveřejněny.

Sdílet článek

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn