Závěrečné poděkování

Vážení přednášející, příznivci a hosté VII. ročníku České Konference, děkujeme Vám za Vaši účast, za Vaši přízeň, za Vaše souznění a podporu.

Dny našeho krásného tvořivého setkání jsou již za námi a jistě v mnohých z nás ještě doznívají poslední dojmy, prožitky a slova, která na konferenci zazněla. VII. ročník České Konference nám všem přinesl velké prožití, jež nám říká: „V naší zemi je dost lidí, kteří to ještě nevzdali!“

Zároveň přinesl také mnoho zajímavých i naléhavých odpovědí ke všem vysloveným otázkám České Konference, které jedině v našich postojích a moudrých rozhodnutích budou pomáhat určovat další směr naší cesty, kudy a jak dál v našich životech v celé společnosti i v celé Evropě.

Pozvaní hosté a přednášející se ve svých přednáškách podělili o svůj pohled na současný stav naší společnosti i celého dění kolem nás, což jistě pomohlo k porozumění širších souvislostí, vlivů a dopadů, které na nás budou působit pro udržení harmonie a spravedlnosti ve společenském životě bez sporů, válek a násilí.
Pevně věříme, že naše společné prožití VII. ročníku České Konference tak povzbudilo naši živou potřebu, touhu a odvahu účinně pomoci současné společnosti k obnovení i ochraně tradičních hodnot Českého národa a spolu s tím i k zachování kulturního dědictví naší země.

Zde mohou zaznít naléhavá a výstižná slova Zdeňka Mahlera:
„Tato země volá po opravdových občanech, po rytířích naděje!“
Vše záleží jen na naší odvaze a budeme-li my sami chtít.

Za celý tým České Konference
Karel Kříž

 

Audio záznam VII. ročníku si můžete vyslechnout na internetovém rádiu SLOBODNÝ VYSIELAČ – SK Videozáznamy budou postupně zveřejněny na: https://www.youtube.com/user/ceskakonference2009   dle časových a finančních možností.

Pokud nám chcete pomoci k rychlému šíření přednášek, které zazněli na České Konferenci, a které je nutné dobře zpracovat, což stojí nějaký čas i peníze, můžete posílat své finanční příspěvky na čú: 251713558 / 0300

 

VII. ročník ČESKÉ KONFERENCE finančně podpořili:

 

VII. ročník České Konference mediálně podpořili:


Internetová televize CESTY K SOBĚ
www.cestyksobe.cz

Internetové rádio Slobodný visielač
www.slobodnyvysielac.sk

Svobodný a nezávislý časopis ŠIFRA
www.casopis-sifra.cz

Knihkupectví Hledající

Internetový magazín GNOSIS9.net
http://gnosis9.net/

Sdílet článek

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn